Teslimat

Teslimat

Teslimatlar Hafta içi verilen siparişler açısından
Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz genellikle aynı gün içerisinde kargoya verilir.
Saat 13:00'den sonra verilen siparişleriniz ise genellikle izleyen gün kargoya verilir.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler açısından:
Cumartesi günü saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz genellikle Cumartesi günü kargoya verilir.
Cumartesi günü saat 14:00'den sonra veya Pazar günü verilen siparişleriniz ise genellikle izleyen Pazartesi günü kargoya verilir.
Burada belirtilen sürelerin uzaması ihtimali söz konusu olduğunda, en geç sipariş verdiğiniz günü izleyen ilk iş günü içerisinde durumdan haberdar edilirsiniz.
Kargo Teslim Süresi
Kargo teslim süresi, büyük şehir merkezleri için çoğunlukla 1 gündür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslim süresi iki güne çıkabilir.
Hava koşullarına, yol durumuna ve önceden öngörülemeyecek olağanüstü durumlara bağlı olarak teslimat süresi uzayabilir.
Notlar
7 gün içinde havalesi yapılmayan Banka Havalesi/EFT siparişleri iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartınızdan sipariş tutarının tahsil edildiği ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu açıdan Banka Havalesi/EFT ile yapılan ödemelerin havale bildirim formu kullanılarak tarafımıza bildirilmesi özellikle önem taşımaktadır.

Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir. Bu bakımdan sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı doğru olarak sistemimize kaydetmeniz önemli ve zaman kazandırıcı bir husustur.

Kargo Takibi
Siparişinizin gönderilmesini takiben size email ile bir takip numarası verilir ve online olarak siparişinizin kargo aşamaları hakkında bilgi edinmeniz sağlanır.

Kargo Problemi
Olumsuz durumlarla çok nadiren karşılaşılsa da, mevcut haklarınızın kaybolmaması için :
Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.